Teyp Seçimi

Arabanızda bir dokunmatik ekran alıcısı olmanın avantajları

Ekrandaki dokunmatik ekran stereo

Neden ekranınıza geniş ekranlı bir alıcı koydunuz? Muhteşem görünümler harika bir başlangıç ​​noktasıdır, ancak çift boyutlu bir stereo sistemden alabileceğiniz çok daha fazlası vardır. İhtiyacınız olan tüm bilgileri tek bir bakışta görebilirsiniz, böylece gözlerinizi yoldan ayırmayı kolaylaştırır. Ayrıca gelecekte kullanabileceğiniz navigasyon ve arka görüş kamerası gibi genişleme seçeneklerine sahip olacaksınız.

Güvenlik için arka görüş kamerası ekleyin

Bir arka görüş kamerası veya yedek kamera, çift boyutlu stereo cihazınızı kazalara karşı değerli bir araç haline getirebilir, çünkü arkanızda ne göreceğinizi asla bilemezsiniz – evcil hayvan, üç tekerlekli bisiklet sürücüsü, hatta Bigfoot (gerçekten utangaçtır). Geniş görüş alanı, aynanızı kullanmaktan çok arkanızda olanı sunar ve başınızı çevirmek zorunda kalmazsınız.

Alpine HCE-305R arka görüş kamerası

Alpine HCE-C305R arka görüş kamerası

Ani tehlikeler için uyarılar alın

Alpine’in Active View özellikli HCE-C305R kamerası, sıradan kameralara göre ek bir güvenlik derecesi sunar: nesnelerin aracınızın arkasına ve yanlarına taşınması için uyarılar. Ekranınızda hareket ettikçe özetlenen ve izlenen öğeleri görürsünüz ve tehditler aracınıza yaklaştıkça sıklığı artıran sesli uyarılar duyarsınız. Dört farklı görüntüleme modu, tüm açıların kaplanmasını sağlar. Ayrıca, evrensel bir uyumdur – kamera girişi olan her marka satış sonrası alıcıyla çalışır.

Güzel büyük ekran

Alıcının ekranı gibi davranan büyük bir ekran ile, tipik araç alıcılarının 2 veya 3 satırlı ekranlarından okumak çok daha kolaydır. Ne dinlediğiniz hakkında daha fazla bilgi okuyabilecek olmanın tadını çıkaracaksınız. Daha büyük simgeler, bölünmüş ekran özelliği ve daha fazla ekran gayrimenkulü, tatmin edici bir araç ses deneyimi sunar. Ekranınızda göz yummuyorsanız veya bilgilerin kaymasını beklemiyorsanız, gözlerinizi yolda daha iyi tutabileceksiniz. Aslında, alıcınızla yaptığınız her şey, geniş, dokunmatik bir arayüze sahip olduğunuzda daha kolaydır. İşte bu alıcıların sürüşünüzü nasıl daha kolay hale getirebileceğine dair bazı örnekler.


Kenwood Excelon DNX9990 Bluetooth

Bluetooth® kullanılabilirliği

Bluetooth, uyumlu telefonunuzu kullanarak eller serbest konuşmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Araban bilgisini kısa bir ekranda büyük bir ekranla anında görebileceksiniz, böylece gözlerinizi yoldan ve ellerinizi direksiyonda tutabilirsiniz. Bazı alıcılar telefonlardan ses akışına da izin verir.


Kenwood Excelon DNX9990 Gezinme

GPS navigasyon

Telefonlardan veya çoğu taşınabilir gezginin sağlayabileceğinden daha iyi bir harita görünümü edinin. Alıcınızda yerleşik navigasyon özelliği bulunmuyorsa, bir dış ünite ile kılavuzluk ekleyebilir veya 3G sinyalleriyle çalışan MotionX-GPS Drive gibi bir iPhone uygulamasına bağlanabilirsiniz.


Kenwood Excelon DNX9990HD HD Radyo

Kullanıcı dostu HD Radio ™

HD Radyo mükemmel ses yayınlar ve çift boyutlu bir alıcı normal bir stereo sistemden çok daha fazla bilgi sağlar. Belirli yayıncıların yanı sıra şarkı, sanatçı ve albüm bilgilerinden albüm sanatını ve istasyon logolarını göreceksiniz. Ayrıca daha sonra satın almak üzere şarkıları radyoda iTunes®'dan etiketleyebilirsiniz.


Kenwood Excelon DNX9990HD kontrolleri

Kullanışlı stereo kontrolleri

Herhangi bir büyük ekran alıcısının ana avantajlarından biri menüler arasında geçiş yapma kolaylığıdır. İPod'unuzda bir şarkıyı, en sevdiğiniz uydu radyo istasyonunu veya EQ ayarlarını aradığınızdan, büyük, renkli bir dokunmatik ekran, fonksiyon bulma fonksiyonlarını sezgisel ve basit hale getirir.


İki bölgeli dinleme

Ailenizi kızdırıyorsanız, bazı alıcıların sunduğu "çift bölgeli" özellik arka koltuk eğlencesini önden ayırmanıza olanak tanır. Arka koltukta oturan yolcular, ön kısımdaki balgayı dinlerken, melodilerini ya da ikinci bir ekranda film izleyebilirler.

Bakmaya değer

Bir araba teybi için alışveriş yaparken, bir dokunmatik ekran ve navigasyon alıcısı edinmenin avantajlarını göz önünde bulundurun. Ve dahili navigasyona ihtiyacınız yoksa, DVD alıcıları ve dijital medya alıcıları daha ucuz seçeneklerdir. Hangisini seçerseniz seçin, dokunmatik ekran kontrolünün zerafeti kullanımı kolay ve eğlenceli hale getirir.

Hangi stereoların aracınıza uyacağını görmek için kullanışlı araç seçme aracımızı kullanın.

Bir cevap yazın