Teyp Seçimi

Dijital medya alıcıları satın alma rehberi

Basitçe söylemek gerekirse, dijital medya alıcısı (bazen "mekanik olmayan" alıcı olarak da adlandırılır), yerleşik bir CD çalara sahip olmayan bir araç stereo sistemidir. Bugünün alıcıları USB portları, SD kart yuvaları, yardımcı girişler veya özel iPod® bağlantıları gibi seçeneklerle yüklenir. Çoğu model, uydu radyo alıcıları gibi diğer çevre birimleri için üreticiye özel bağlantıları da destekler. Seçim için tüm bu kaynak seçenekleriyle birlikte, bir CD'yi araca getirmek gereksizdir.

Dijital medya alıcısı nedir?

Açıkça başlayın – aracınıza uygun bir model seçin. Araç seçim aracımızda araç bilgilerinizi giriniz. Bu, aracınıza uymayan seçenekleri filtreleyecektir. Ayrıca, bizden bir alıcı satın aldığınızda indirimli olarak sunduğumuz gerekli kurulum kitleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz özel adaptörler hakkında size bilgi vereceğiz.

Tarzınıza uygun bir dijital medya alıcısı seçme

Bu soruyu cevaplamak, doğru dijital medya alıcısı seçiminde bir sonraki adımdır. İşte aramanız gerekenlerin kısa bir listesi.

Tarzınıza uygun bir dijital medya alıcısı seçme

Dinleme seçenekleri, bir araba teybi için alışveriş yaparken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece bir tanesidir. Stereo'nun diğer parçaları dahili güç ve preamp ses işlemedir.

Related Posts

Bir cevap yazın